Je bent hier:

Rainbird Regenautomaat ESP-TM2 met Wifi

De Rain Bird beregeningsautomaat type ESP-TM2 wordt geleverd in modellen met 4, 6, 8 en 12 stations.

vanaf 150,71 incl. BTW
Levertijd 5-10 werkdagen

Levertijd 5-10 werkdagen

Wat klanten zeggen...

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

Omschrijving

De Rain Bird beregeningsautomaat type ESP-TM2 wordt geleverd in modellen met 4, 6, 8 en 12 stations. Inclusief een nieuwe draaiknop vergelijkbaar met die van de Hunter’s X-Core. Geschikt voor zowel binnen- als buiteninstallaties en ideaal voor kleine tot middelgrote tuinen. Geleverd met een muurbehuizing, schroeven en ankers. Compatibel met de LNK WI-FI 2-module voor bediening op afstand van de controller via de app.GebruikershandleidingProductbladProductblad

Technische gegevens

Extra informatie

Spanning

24VAC

Type

ESP-TM2 4 station, ESP-TM2 6 station, ESP-TM2 8 station, ESP-TM2 12 station

SKU52.04.011
EAN nummer4019305702812
SKU52.04.012
EAN nummer4019305702829
SKU52.04.013
EAN nummer4019305702836
SKU52.04.014
EAN nummer4019305702843

Waarom u bestelt bij de vakhandel

De voordelen op een rijtje

Klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9,6/10!

Alles voor professionals onder één dak.

Voor 15:00 besteld, dezelfde dag nog verzonden.

een man met een snoeischaar in zijn handen

Gerelateerde producten

Maak uw bestelling compleet

Andere gerelateerde producten

Andere interessante producten

Veelgestelde vragen

Indien u het product voor 15:00 uur besteld dan heeft u het de volgende dag al in huis. Bestellingen die na 15:00 uur geplaatst zijn worden de volgende dag verzonden.

Dat is zeker mogelijk. Wij leveren al onze producten ook in België!

Uw pakket zal verzonden worden via PostNL. U ontvangt de bijbehorende track & trace code in uw mail zodat u uw pakket kunt volgen.

Indien u uw bestelling voor 15:00 uur heeft geplaatst, dan zult u diezelfde dag nog een e-mail ontvangen met uw track & trace code. Hiermee kunt u uw pakket volgen.

Indien uw product(en) niet zijn geleverd neem dan direct telefonisch contact met ons op of stuur een e-mail naar [email protected]. Onze medewerkers zullen direct samen met u kijken naar de status van uw bestelling.

Niet tevreden met het product dat u bij ons besteld heeft? U kunt het formulier invullen op onze retourneren pagina en dan zullen wij binnen 24 uur contact met u opnemen.